מטופלים מספרים על הטיפול בקליניקה:

 

פניתי לטיפול בעקבות בעיית בריחת שתן מינורית ברצון למנוע החמרה במצב. אילנה שאלה אותי כל מיני שאלות על ההרגלים שלי בשתייה ובאכילה וכן בקשר להטלת שתן ויציאות. סיפרתי לה שיש לי בעיית עצירות קשה והיא קישרה את הבעיה הזו גם לרצפת האגן. נתנה לי תרגילים לשיפור המצב וגם המון עצות על הרגלי אכילה.

אז באתי לאילנה לפתור בעיה אחת ובעצם פתרתי שתיים.

אילנה מאוד יסודית ונותנת המון טיפים שרלוונטיים ליום יום. המטרה שלה היא ללמד את המטופלת איך לשלב את התרגילים וההרגלים ליום יום. יש לה גישה עדינה ומאוד נעים להיות אצלה.

הכל היה מושלם. הגישה של אילנה היא "מחוץ לקופסא" וזה לא מובן מאליו.  

דנה, טיפול רצפת אגן 03/06/21

בעקבות הטיפול של אילנה יש לי שיפור משמעותי בתפקוד.
אילנה פיזיותרפיסטית מקצועית ביותר, רצינית, מסורה, אחראית ומחוייבת למטופליה. 

זוהר, טיפול כאב בברך 24/11/20

 

הגעתי לאילנה עקב בעיה ברצפת אגן שדרשה תרגול של שרירי רצפת האגן. כמי שמתעמלת שנים רבות, הייתי משוכנעת שאני מחזקת את שרירי רצפת-האגן כפי שהונחתי על ידי המאמנות השונות, תוך כדי ההתעמלות ושאין לי כל צורך בתרגול הזה. מהר מאוד הסתבר לי, תוך כדי הבדיקה, שאין לי יכולת כווץ בכלל. מאז שהתחלתי בתרגול בשילוב עם אימון בביופדבק, חל שיפור ניכר! וכרגע אני ממשיכה באימון ומעקב בהנחיית אילנה.  

אירית, מטופלת ברצפת אגן 22/11/20

 

הגעתי לטיפול כאובה מאוד וברמת תפקוד נמוכה. הידע הרחב של אילנה בתחום, רמת המקצועיות הגבוהה והיכולת להיות קשובה ולהתאים את הטיפול תרמו רבות לשיפור המצב. הטיפול כלל מגוון שיטות טיפול, קבלתי הדרכה תרגול עצמי והנחיות לתפקוד יומיומי שעזרו לקדם את השיפור ומנעו החמרה. האווירה בטיפול נעימה, יש הקפדה על סטריליות ושמירה בימי קורונה.

ניתן לומר שהטיפול עלה על כל הציפיות שלי. מאד ממליצה.

כוכבה נחמן, טופלה עקב כאב גב תחתון  26/07/20

 

אילנה קיבלה אותי בקליניקה בצורה רכה, מקבלת ומקצועית. למדתי המון על גופי וכיצד לשלוט בו, בנוסף לידע וניסיון רב שצברתי בטיפולים ובתרגול הביתי. הרגשתי שבמהלך כל הטיפול אילנה הבינה בדיוק מה אני מרגישה וצריכה, ועמלה רבות על מציאת אופן הטיפול המתאים במיוחד בשבילי. הרגשתי ביטחון לשתף והכי חשוב הבנתי שאני לא לבד.
התועלת המשמעותית ביותר שקיבלתי בתהליך הטיפול היא הבנת הגוף שלי, בפרט רצפת האגן אך לא רק, והבנה כיצד אני יכולה להשפיע עליו ולהגיע לכל תוצאה שארצה תוך כדי ניהול חיי יום-יום עמוסים.

גפן, טופלה עקב כאבים בקיום יחסי מין 29/05/20

 

התועלת המשמעותית ביותר שקבלתי בתהליך הטיפולי- הידע והיכולת לטפל בכאבי הגב שלי בעצמי

גילי, טיפול בכאב גב תחתון כרוני 19/06/19

 

תהליך הטיפול היה מאוד משמעותי עבורי. המידע שקיבלתי, האימונים, התרגולים ושיעורי הבית- כל אלה עזרו לי להתחזק ושיפרו מאוד את מצבי. למדתי את החשיבות שב"תחזוק" רצפת האגן וקיבלתי מידע מקצועי וישים. תהליך הטיפול התבצע ברגישות ובעדינות ובאווירה נעימה.

נטע, טיפול רצפת אגן לאחר לידה 16/06/19 

 

קבלתי מספר טיפולים, הכוונה ועצות שעזרו לי מאוד בהחלמה עד פגישתנו הראשונה חל בי משבר וסבל נורא,
כבר במפגש הראשון עם אילנה קיבלתי כלים וטיפולים שגרמו לי להתעודד נפשית ולהקלה משמעותית ביותר בכאבים ללא ספק!אלף תודות!

שרון דריי, לאחר ניתוח שלישי של שחזור רצועה ACL ותפירת מניסקוס. 27/01/19

סיוון.jpg

אילנה, המון תודה על הכל!

על התמיכה הרגשית,הנפשית והפיזית.
על זה שעזרת לי להבין שאני לא לבד ושלהכל יש פתרון.
אני לא בטוחה שאת מבינה בכלל איזו שליחות יש במעשים שלך
וכמה את עוזרת לנו, עם חיוך ובהמון אכפתיות. 

בהמון הערכה והוקרת תודה.
סיוון, טופלה עקב כאבים בקיום יחסי מין.

 

הטיפול גרם לי להבין שיש לי הגבלות בטווחי התנועה ושיש צורך מאד גדול בתרגול שלי. ניכר באילנה שהקדישה מחשבה וזמן בכדי לעזור לי להתגבר על הכאבים והכל תוך אכפתיות ומקצועיות רבה. לאורך כל הטיפול הייתה לי הרגשה שאני בידיים טובות ומיומנות.

מיכל, טופלה עקב כאבי גב עם הקרנה 27/01/19

אילנה פיזיותרפיסטית מקצועית מאוד. כחולה נהניתי מאוד מהגישה האנושית והתומכת שלה שמאפשרת לחולה לגלות את כוחותיו ויכולתו. היא הדריכה אותי בצורה ברורה ומכבדת ובעקשנות רבה המשיכה לנסות למצוא פתרונות לבעיותיי הפיזיולוגיות עד לפתרונן. אני מאוד מודה לאילנה עבור טיפולה וממליצה על טיפולה בחום.

קישור: https://www.facebook.com/pg/IlanaShalel/reviews/?ref=page_internal

נעמי גולדשטיין-ילין 04/09/18

וכך כתבה לי:

הגעתי אליך הייתי במצב של חרדה קשה וייאוש מאחר והבנתי שאצטרך לעבור ניתוח עקב... רק לאחרונה נודע לי שיש מקצוע שקוראים לו פיזיותרפיה של רצפת האגן, חששתי שהגעתי מאוחר מדי מכדי שתוכלי לעזור לי.

התקבלתי בקליניקה שלך ברוך ובמקצועיות. נתת לי להרגיש בנוח ודיברת איתי על כל חששותיי בהבנה וברגישות לרגשות שלי. הסברת לי היטב את הבעיה הרפואית שלי והסברת לי את האפשרויות שעומדות פתוחות בפני כדי להקל על מצבי ולאפשר לי לחיות עם הפגיעה בגוף. במשך מספר חודשים למדתי ממך הרבה מאוד על הדרך לטפל בגופי, על היגיינה נשית, על המשמעות של פיזיותרפיה ומה שזה יכול לתרום. תמיד התייחסת אלי בכבוד ורגישות. תמיד הקדשת זמן ומאמץ למצוא פתרונות לקשיים שלי גם מעבר לגבולות של זמן המסגרת הטיפולית במידת הצורך. בעזרתך מצאתי רופא גינקולוג שיכולתי לסמוך עליו שאף אפשר לי פתרון לבעיה הרפואית ללא ניתוח.

אילנה אני מודה לך מאוד על טיפולך ואשמח לפנות אליך שוב במידת הצורך בעתיד.

כל טוב וחיבוק חם, נעמי.